SKY TRONIC

Sky Tronic specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wdrożeniu na rynek nowych systemów stabilizacji i kontroli lotu dronów bazujących na logice rozmytej FLC (ang. Fuzzy Logic Controller), przystosowanych do stabilnego i autonomicznego lotu w trudnych warunkach pogodowych i terenowych. Sky Tronic jest spółką “spin-off”, zawiązaną przez pracowników naukowych i absolwentów Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Instytut Transferu Technologii, spółkę celową zarządzającą prawami własności intelektualnej i przemysłowej Politechniki Wrocławskiej.

Innowacyjny rozmyty system kontroli lotu, który posługuje się algorytmami sztucznej inteligencji, reaguje i steruje platformami latającymi w odpowiedzi na zmienne warunki w czasie wykonywania zadań, dedykowany jest bezzałogowym statkom powietrznym do zastosowań profesjonalnych np. misji poszukiwawczych, ratowniczych, transportowych, inspekcji budowlanych. Regulator rozmyty umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa i stabilności lotu w trudnych warunkach np silny wiatr i zmiana wagi  przenoszonych ładunków.

O NAS

ZMIENIAMY STANDARDY STEROWANIA LOTEM DRONÓW

O NAS

Sky Tronic to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna typu spin-off działająca w branży lotniczej, komercjalizująca systemy kontroli lotu, zawiązana przez absolwentów i pracowników Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

OFERTA

Sky Tronic oferuje nowe technologie sterowania i stabilizacji lotu dla bezzałogowych statków powietrznych, do zastosowań specjalnych (misje rozpoznawczo-obserwacyjne, ratownicze, inspekcyjne).

PROJEKTY UE

Sky Tronic realizuje projekty UE, których głównym celem jest opracowanie bezzałogowych statków powietrznych wyposażonych w innowacyjną technologię sterowania lotem do monitowania placów budowy i obiektów budowlanych.

PARTNERZY

Sky Tronic współpracuje z uczelniami, jednostkami naukowymi i badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, instytucjami finansowymi oraz przedsiębiorstwami w zakresie komercjalizacji innowacyjnych technologii.

DRONY W SŁUŻBIE RATOWNICTWA

Firma oferuje innowacyjne systemy do planowania i koordynacji misji poszukiwawczo-ratowniczych

ZOBACZ WIĘCEJ

PROJEKTY UE

Spółka realizuje projekt bezzałogowego statku powietrznego do inwentaryzacji terenów budowlanych i audytów termowizyjnych wysokich budynków.

ZOBACZ WIĘCEJ

NAGRODY

ZESPÓŁ

Zespół Sky Tronic składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie konstruowania i eksploatacji platform bezzałogowych oraz zarządzania spółką i finansami.CZYTAJ WIĘCEJ

BOGUSŁAW SZLACHETKO

Dyrektor ds. Badań i Rozwoju

MICHAŁ LOWER

Dyrektor ds. Rozwoju Produktów

TADEUSZ GUDASZEWSKI

Prezes Zarządu

JUSTYNA GUDASZEWSKA

Członek Zarządu

PARTNERZY

Sky Tronic współpracuje z wieloma jednostkami naukowymi i badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, instytucjami finansowymi jak również przedsiębiorstwami zainteresowanymi wprowadzeniem innowacyjnych technologii.

CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

CZYTAJ WIĘCEJ

Audycja Projekt Nauka w Radio Wrocław z zespołem naukowym Sky Tronic

Audycja Projekt Nauka w Radio Wrocław z zespołem naukowym Sky Tronic

Zapraszamy do wysłuchania audycji Projekt Nauka w Radio Wrocław z udziałem zespołu naukowego Sky Tronic (dr inż. Bogusława Szlachetko i dr inż. Michała Lowera) na temat testów inteligentnego systemu sterowania i stabilizacji lotu na latających skuterach Hoverbike i dalszych wdrożeń technologii zapewniającej stabilny i bezpieczny lot wśród producentów dronów do zastosowań w ratownictwie, transporcie towarów, monitorowaniu terenów budowlanych.

Zespół naukowy Sky Tronic wyróżniony w rankingu 50 Kreatywnych w Biznesie 2017

Zespół naukowy Sky Tronic wyróżniony w rankingu 50 Kreatywnych w Biznesie 2017

Miło nam poinformować, że zespół naukowy Sky Tronic i twórcy technologii stabilizacji lotu dronów: dr inż. Michał Lower i dr inż. Bogusław Szlachetko zostali wyróżnieni 12 miejscem w rankingu 50 najbardziej kreatywnych w biznesie prestiżowego magazynu Brief.pl. Wyróżnienie przyznane przez kapitułę konkursu złożoną z ekspertów nowej technologii zostały wręczone podczas uroczystej gali w dniu 27 czerwca 2018 r. w Multikino Złote Tarasy.

Sky Tronic zwycięzcą nagrody gospodarczej Forum Wizja Rozwoju w Gdyni w kategorii Startup

Sky Tronic zwycięzcą nagrody gospodarczej Forum Wizja Rozwoju w Gdyni w kategorii Startup

Sky Tronic odebrał główną nagrodę w kategorii “Startup”, przyznaną przez kapitułę Forum Wizja Rozwoju podczas uroczystej gali w Hali Gdynia Arena. Forum Wizja Rozwoju, które odbyło się w dniach 25-26 czerwca 2018 r. w Gdyni stanowi największe wydarzenie gospodarcze w Północnej Polsce. Podczas sesji dyskusyjnych na temat rozwoju polskiej gospodarki udział wzięło wielu ekspertów m.in. premier Mateusz Morawiecki oraz minister technologii i przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz.

KONTAKT

SIEDZIBA

Sky Tronic Sp. z o.o.
Wrocławski Park Technologiczny (WPT)
Budynek Beta
ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław
Tel: (+48) 885 011 080
www.skytronic.com.pl
biuro@skytronic.com.pl

DANE REJESTROWE

Sąd Rejonowy dla miasta Wrocławia,
VI Wydział Gospodarczy KRS
REGON: 365375160
KRS: 0000636815
NIP: 8943084919
Kapitał zakładowy: 25.000 PLN (opłacony w całości)
Rachunek bankowy (Idea Bank S.A.)
Nr: 58 1950 0001 2006 2598 2784 0002

DOJAZD

 

EMAIL