SKY TRONIC

Sky Tronic to firma technologiczna specjalizująca się w projektowaniu produkcji i wdrożeniu na rynek bezzałogowych statków powietrznych UAV (ang. Unmanned Aerial Vehicles) przystosowanych do stabilnego lotu w trudnych warunków pogodowych i terenowych w oparciu o własne technologie dotyczące systemów sterowania i kontroli lotu bazujących na logice rozmytej FLC (ang. Fuzzy Logic Controller).

Sky Tronic jest spółką typu “spin-off”, zawiązaną przez pracowników naukowych i absolwentów Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Instytut Transferu Technologii, spółkę celową zarządzającej prawami własności intelektualnej i przemysłowej Politechniki Wrocławskiej.

Regulator rozmyty, który podobnie jak człowiek posługuje się regułami/algorytmami bazując na doświadczeniu ekspertów z dziedziny pilotażu, reagując i sterując platformami latającymi w odpowiedzi na zmienne warunki w czasie wykonywania różnych zadań w celu zwiększenia bezpieczeństwo i stabilności lotu w trudnych warunkach atmosferycznych jak silny wiatr i przenoszenie ładunku, dedykowany jest dla producentów bezzałogowych statków powietrznych na świecie do zastosowań profesjonalnych.

Opracowane przez nas aparaty latające wyposażone w regulatory wnioskowania rozmytego kierować będziemy dla służb i organizacji odpowiedzialnych za ochronę i ratowanie życia tj. służb ratownictwa górskiego, wydziałów bezpieczeństwa publicznego np. policja, straż pożarna, straż graniczna, straż leśna, zarządcy zorganizowanych terenów narciarskich, tras narciarskich i górskich kolejek linowych.

Nasze bezzałogowe statki powietrzne będą stanowić element wsparcia i koordynacji akcji poszukiwawczo-ratowniczych, rozpoznania zagrożeń lawinowych, precyzyjnej lokalizacji i szybszego udzielenia pomocy osobom zaginionym, poszkodowanym w wypadkach i zasypanym przez lawiny śnieżne. Oczekujemy, że nasz bezzałogowy śmigłowiec ratowniczy umożliwi znaczne usprawnienie, skrócenie czasu i zmniejszenie kosztów prowadzenia akcji ratowniczych w górach w porównaniu do standardowych śmigłowców ratowniczych.

O NAS

TWORZYMY INNOWACJE TECHNOLOGICZNE DLA BRANŻY UAV

O NAS

Sky Tronic to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna typu “spin-off” działająca w branży lotniczej zawiązana przez absolwentów i pracowników Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

OFERTA

Sky Tronic oferuje wysokiej klasy bezzałogowe statki powietrzne, produkowane w oparciu o nowe technologie sterowania i stabilizacji lotu, do zastosowań specjalnych (misje rozpoznawczo-obserwacyjne, ratownicze, inspekcyjne, zagrożenia kryzysowego).

PROJEKTY UE

Sky Tronic zamierza realizować projekty UE, których głównym celem będzie opracowanie bezzałogowych śmigłowców wyposażonych w innowacyjną technologię sterowania lotem do wspierania służb ratownictwa górskiego i bezpieczeństwa publicznego oraz bezzałogowych statków powietrznych do monitowania budynków i postępu prac budowlanych.

PARTNERZY

Sky Tronic współpracuje z uczelniami, jednostkami naukowymi i badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, instytucjami finansowymi jak również przedsiębiorstwami zainteresowanymi dystrybucją i wprowadzeniem innowacyjnych technologii.

DRONY W SŁUŻBIE RATOWNICTWA

Firma oferuje innowacyjne systemy do planowania i koordynacji misji poszukiwawczo-ratowniczych

ZOBACZ WIĘCEJ

PROJEKTY UE

Spółka zamierza realizować projekt śmigłowca ratowniczego “Rescue UAV” do wspierania akcji poszukiwawczo-ratunkowych w górach, w tym podczas katastrof lawinowych oraz projekt bezzałogowego statku powietrznego do inwentaryzacji inwestycji budowlanych

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIAŁALNOŚĆ

ZESPÓŁ

Zespół Sky Tronic składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie konstruowania i eksploatacji platform bezzałogowych oraz zarządzania spółką i finansami.CZYTAJ WIĘCEJ

BOGUSŁAW SZLACHETKO

Dyrektor ds. Badań i Rozwoju

MICHAŁ LOWER

Dyrektor ds. Rozwoju Produktów

TADEUSZ GUDASZEWSKI

Prezes Zarządu

JUSTYNA GUDASZEWSKA

Członek Zarządu

PARTNERZY

Sky Tronic współpracuje z wieloma jednostkami naukowymi i badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, instytucjami finansowymi jak również przedsiębiorstwami zainteresowanymi wprowadzeniem innowacyjnych technologii.

CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

CZYTAJ WIĘCEJ

Sky Tronic zwycięzcą w finale konkursu Start Jerusalem Competition 2017

Sky Tronic zwycięzcą w finale konkursu Start Jerusalem Competition 2017

Sky Tronic zwyciężył w finale konkursu Start Jerusalem Competition 2017 w dniu 23 października 2017 r. w Hali Koszyki w Warszawie na najbardziej innowacyjny start-up z branży Technology, WEB, Mobile i ICT. Nagrodą główną jest wizyta studyjna do Jerozolimy, jednego z wiodących ekosystemów innowacji technologicznych na świecie. Dziękujemy jury za docenienie naszej pionierskiej technologii stabilizacji lotu dronów, Ambasadzie Izraela w Polsce i Mindspace – organizatorom wydarzenia.

Sky Tronic półfinalistą konkursu Great Pitch na konferencji Wolves Summit

Sky Tronic półfinalistą konkursu Great Pitch na konferencji Wolves Summit

W dniu 10 października 2017 r. mieliśmy przyjemność zaprezentowania nowej technologii sterowania i stabilizacji lotu bezzałogowych statków powietrznych w półfinale konkursu Great Pitch podczas Wolves Summit, VI edycji międzynarodowej konferencji networkingowej w Europie Środkowo-Wschodniej, wśród 35 najbardziej innowacyjnych spółek technologicznych. Mieliśmy też możliwość odbycia wielu owocnych spotkań 1:1 z przedstawicielami funduszy inwestycyjnych i korporacji w dedykowanej strefie networkingowej i na stoisku Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 i Sky Tronic podpisały list intencyjny w zakresie opracowania mobilnego systemu dowodzenia i łączności wraz ze stacją ładowania dronów

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 i Sky Tronic podpisały list intencyjny w zakresie opracowania mobilnego systemu dowodzenia i łączności wraz ze stacją ładowania dronów

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A w Czernicy i Sky Tronic podpisały list intencyjny, dotyczący współpracy w zakresie wspólnego prowadzenia prac badawczo-rozwojowych i opracowania nowoczesnych, autonomicznych, mobilnych systemów dowodzenia i łączności na wozach bojowych wraz ze stacją ładowania dla bezzałogowych statków powietrznych.

KONTAKT

SIEDZIBA

Sky Tronic Sp. z o.o.
Wrocławski Park Technologiczny (WPT)
Inkubator Przedsiębiorczości i Technologii (IPiT)
ul. Fabryczna 16H
53-609 Wrocław
Tel: (+48) 795 407 401
www.skytronic.com.pl
biuro@skytronic.com.pl

DANE REJESTROWE

Sąd Rejonowy dla miasta Wrocławia,
VI Wydział Gospodarczy KRS
REGON: 365375160
KRS: 0000636815
NIP: 8943084919
Kapitał zakładowy: 25.000 PLN (opłacony w całości)
Rachunek bankowy (Idea Bank S.A.)
Nr: 58 1950 0001 2006 2598 2784 0002

DOJAZD

 

EMAIL