SKY TRONIC

Sky Tronic specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wdrożeniu na rynek nowych systemów stabilizacji i kontroli lotu dronów bazujących na logice rozmytej FLC (ang. Fuzzy Logic Controller), przystosowanych do stabilnego i autonomicznego lotu w trudnych warunkach pogodowych i terenowych. Sky Tronic jest spółką “spin-off”, zawiązaną przez pracowników naukowych i absolwentów Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Instytut Transferu Technologii, spółkę celową zarządzającą prawami własności intelektualnej i przemysłowej Politechniki Wrocławskiej.

Innowacyjny rozmyty system kontroli lotu, który posługuje się algorytmami sztucznej inteligencji, reaguje i steruje platformami latającymi w odpowiedzi na zmienne warunki w czasie wykonywania zadań, dedykowany jest bezzałogowym statkom powietrznym do zastosowań profesjonalnych np. misji poszukiwawczych, ratowniczych, transportowych, inspekcji budowlanych. Regulator rozmyty umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa i stabilności lotu w trudnych warunkach np silny wiatr i zmiana wagi  przenoszonych ładunków.

O NAS

ZMIENIAMY STANDARDY STEROWANIA LOTEM DRONÓW

O NAS

Sky Tronic to dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna, komercjalizująca systemy kontroli lotu dla bezzałogowych statków powietrznych.

OFERTA

Sky Tronic oferuje nowe technologie sterowania i stabilizacji lotu dla bezzałogowych statków powietrznych, do zastosowań specjalnych (misje rozpoznawczo-obserwacyjne, ratownicze, inspekcyjne).

PROJEKTY UE

Sky Tronic realizuje projekty UE, których głównym celem jest opracowanie bezzałogowych statków powietrznych wyposażonych w innowacyjną technologię sterowania lotem do monitowania placów budowy i obiektów budowlanych.

PARTNERZY

Sky Tronic współpracuje z uczelniami, jednostkami naukowymi i badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, instytucjami finansowymi oraz przedsiębiorstwami w zakresie komercjalizacji innowacyjnych technologii.

DRONY W SŁUŻBIE RATOWNICTWA

Firma oferuje innowacyjne systemy do planowania i koordynacji misji poszukiwawczo-ratowniczych

ZOBACZ WIĘCEJ

PROJEKTY UE

Spółka realizuje projekt bezzałogowego statku powietrznego do inwentaryzacji terenów budowlanych i audytów termowizyjnych wysokich budynków.

ZOBACZ WIĘCEJ

NAGRODY

ZESPÓŁ

Zespół Sky Tronic składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie konstruowania i eksploatacji platform bezzałogowych oraz zarządzania spółką i finansami.CZYTAJ WIĘCEJ

BOGUSŁAW SZLACHETKO

Dyrektor ds. Badań i Rozwoju

MICHAŁ LOWER

Dyrektor ds. Badań i Rozwoju

PARTNERZY

Sky Tronic współpracuje z wieloma jednostkami naukowymi i badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, instytucjami finansowymi jak również przedsiębiorstwami zainteresowanymi wprowadzeniem innowacyjnych technologii.

CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

CZYTAJ WIĘCEJ

Sky Tronic zaprezentował się podczas In-Ference, Startup Growth And Scale – Funding Edition

Sky Tronic zaprezentował się podczas In-Ference, Startup Growth And Scale – Funding Edition

Reprezentanci Sky Tronic, Justyna Gudaszewska i Jacek Selwesiuk przedstawili system sterowania i stabilizacji lotu dla dronów na stoisku Demo Alley i spotkań z inwestorami podczas In-Ference, Startup Growth And Scale – Funding Edition – wydarzenia łączącego startupy z inwestorami w dniu 17 grudnia 2018 r. we Wrocławskim Parku Technologicznym. Sky Tronic została ponadto wybrana do zaprezentowania się przed profesjonalnym jury m.in. John Biggs, ekspertem TechCrunch z Nowego Yorku.

Sky Tronic zwycięzcą Startup Europe Awards w kategorii Internet of Things

Sky Tronic zwycięzcą Startup Europe Awards w kategorii Internet of Things

W dniu 15 listopada 2018 r. spółka Sky Tronic otrzymała dwa wyróżnienia z rąk komisarz Unii Europejskiej, Mariya Gabriel: Najlepszy Startup w kategorii Internet Rzeczy i Najlepsza Przedsiębiorczyni (Justyna Gudaszewska) w konkursie Startup Europe Awards podczas Startup Europe Summit w Sofii w Bułgarii. Dziękujemy Fundacji Finnova i Komisji Europejskiej za docenienie pracy nad komercjalizacją systemu sterowania i stabilizacji lotu dla dronów i promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet.

Spółka Sky Tronic na Targach Made in Wrocław 2018

Spółka Sky Tronic na Targach Made in Wrocław 2018

Spółka Sky Tronic zaprezentowała innowacyjny system sterowania i stabilizacji lotu dla bezzałogowych statków powietrznych podczas targów Made In Wrocław 2018 na stoisku Wrocławskiego Parku Technologicznego. Targi i konferencja biznesowa odbyły się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 17 października 2018 roku. Organizatorami wydarzenia przedstawiającego  innowacje i wynalazki wrocławskich startupów byli m.in.Urząd Miejski i Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

KONTAKT

SIEDZIBA

Sky Tronic Sp. z o.o.
Wrocławski Park Technologiczny (WPT)
Budynek Beta
ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław
Tel: (+48) 601 689 511
www.skytronic.com.pl
biuro@skytronic.com.pl

DANE REJESTROWE

Sąd Rejonowy dla miasta Wrocławia,
VI Wydział Gospodarczy KRS
REGON: 365375160
KRS: 0000636815
NIP: 8943084919
Kapitał zakładowy: 251.000 PLN (opłacony w całości)
Rachunek bankowy (Idea Bank S.A.)
Nr: 58 1950 0001 2006 2598 2784 0002

DOJAZD