SKY TRONIC

Sky Tronic specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wdrożeniu na rynek bezzałogowych statków powietrznych, przystosowanych do stabilnego lotu w trudnych warunkach pogodowych i terenowych w oparciu o własne technologie systemów stabilizacji i kontroli lotu bazujących na logice rozmytej FLC (ang. Fuzzy Logic Controller). Sky Tronic jest spółką “spin-off”, zawiązaną przez pracowników naukowych i absolwentów Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Instytut Transferu Technologii, spółkę celową zarządzającą prawami własności intelektualnej i przemysłowej Politechniki Wrocławskiej.

Innowacyjny rozmyty system kontroli lotu, który posługuje się algorytmami sztucznej inteligencji, reaguje i steruje platformami latającymi w odpowiedzi na zmienne warunki w czasie wykonywania zadań, dedykowany jest dla producentów bezzałogowych statków powietrznych do zastosowań profesjonalnych np. misji poszukiwawczych, transportowych, inspekcyjnych. Regulator rozmyty umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa i stabilności lotu w trudnych warunkach np silny wiatr i zmiana wagi  przenoszonych ładunków.

Opracowane przez nas aparaty latające wyposażone w regulatory wnioskowania rozmytego kierować będziemy dla służb budowlanych, służb odpowiedzialnych za ratowanie życia tj. służb ratownictwa górskiego i bezpieczeństwa publicznego np. policja, straż pożarna, straż graniczna, straż leśna, zarządcy terenów narciarskich i kolejek linowych. Nasze bezzałogowe statki powietrzne będą stanowić element sprawnej koordynacji akcji poszukiwawczo-ratowniczych, rozpoznania zagrożeń lawinowych, precyzyjnej lokalizacji i szybszego udzielenia pomocy osobom zaginionym i poszkodowanym w wypadkach w porównaniu do standardowych śmigłowców ratowniczych.

O NAS

TWORZYMY INNOWACJE TECHNOLOGICZNE DLA BRANŻY UAV

O NAS

Sky Tronic to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna typu spin-off działająca w branży lotniczej, komercjalizująca systemy kontroli lotu, zawiązana przez absolwentów i pracowników Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

OFERTA

Sky Tronic oferuje nowe technologie sterowania i stabilizacji lotu dla bezzałogowych statków powietrznych, do zastosowań specjalnych (misje rozpoznawczo-obserwacyjne, ratownicze, inspekcyjne).

PROJEKTY UE

Sky Tronic realizuje projekty UE, których głównym celem jest opracowanie bezzałogowych statków powietrznych wyposażonych w innowacyjną technologię sterowania lotem do monitowania obiektów budowlanych oraz wspierania służb ratownictwa górskiego i bezpieczeństwa publicznego.

PARTNERZY

Sky Tronic współpracuje z uczelniami, jednostkami naukowymi i badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, instytucjami finansowymi oraz przedsiębiorstwami w zakresie komercjalizacji innowacyjnych technologii.

DRONY W SŁUŻBIE RATOWNICTWA

Firma oferuje innowacyjne systemy do planowania i koordynacji misji poszukiwawczo-ratowniczych

ZOBACZ WIĘCEJ

PROJEKTY UE

Spółka realizuje projekt bezzałogowego statku powietrznego do inwentaryzacji inwestycji budowlanych i audytów termowizyjnych wysokich budynków. Sky Tronic zamierza realizować projekt śmigłowca ratowniczego  do wspierania akcji poszukiwawczo-ratunkowych.

ZOBACZ WIĘCEJ

NAGRODY

ZESPÓŁ

Zespół Sky Tronic składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie konstruowania i eksploatacji platform bezzałogowych oraz zarządzania spółką i finansami.CZYTAJ WIĘCEJ

BOGUSŁAW SZLACHETKO

Dyrektor ds. Badań i Rozwoju

MICHAŁ LOWER

Dyrektor ds. Rozwoju Produktów

TADEUSZ GUDASZEWSKI

Prezes Zarządu

JUSTYNA GUDASZEWSKA

Członek Zarządu

PARTNERZY

Sky Tronic współpracuje z wieloma jednostkami naukowymi i badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, instytucjami finansowymi jak również przedsiębiorstwami zainteresowanymi wprowadzeniem innowacyjnych technologii.

CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół naukowy Sky Tronic wyróżniony w rankingu 50 Kreatywnych w Biznesie 2017

Zespół naukowy Sky Tronic wyróżniony w rankingu 50 Kreatywnych w Biznesie 2017

Miło nam poinformować, że zespół naukowy Sky Tronic i twórcy technologii stabilizacji lotu dronów: dr inż. Michał Lower i dr inż. Bogusław Szlachetko zostali wyróżnieni 12 miejscem w rankingu 50 najbardziej kreatywnych w biznesie prestiżowego magazynu Brief.pl. Wyróżnienie przyznane przez kapitułę konkursu złożoną z ekspertów nowej technologii zostały wręczone podczas uroczystej gali w dniu 27 czerwca 2018 r. w Multikino Złote Tarasy.

Sky Tronic zwycięzcą nagrody gospodarczej Forum Wizja Rozwoju w Gdyni w kategorii Startup

Sky Tronic zwycięzcą nagrody gospodarczej Forum Wizja Rozwoju w Gdyni w kategorii Startup

Sky Tronic odebrał główną nagrodę w kategorii “Startup”, przyznaną przez kapitułę Forum Wizja Rozwoju podczas uroczystej gali w Hali Gdynia Arena. Forum Wizja Rozwoju, które odbyło się w dniach 25-26 czerwca 2018 r. w Gdyni stanowi największe wydarzenie gospodarcze w Północnej Polsce. Podczas sesji dyskusyjnych na temat rozwoju polskiej gospodarki udział wzięło wielu ekspertów m.in. premier Mateusz Morawiecki oraz minister technologii i przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz.

Sky Tronic otrzymał wyróżnienie w konkursie Mikroprzedsiębiorca roku 2017

Sky Tronic otrzymał wyróżnienie w konkursie Mikroprzedsiębiorca roku 2017

Spółka Sky Tronic otrzymała wyróżnienie specjalne tegorocznej edycji konkursu Mikroprzedsiębiorca roku 2017. Konkurs skierowany jest dla właścicieli najbardziej innowacyjnych spółek, których liczba zatrudnionych pracowników wynosi maksymalnie 10 osób. Wręczenie nagród odbyło się w dniu 20 czerwca 2018 r. podczas uroczystej gali na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

KONTAKT

SIEDZIBA

Sky Tronic Sp. z o.o.
Wrocławski Park Technologiczny (WPT)
Inkubator Przedsiębiorczości i Technologii (IPiT)
ul. Fabryczna 16H
53-609 Wrocław
Tel: (+48) 885 011 080
www.skytronic.com.pl
biuro@skytronic.com.pl

DANE REJESTROWE

Sąd Rejonowy dla miasta Wrocławia,
VI Wydział Gospodarczy KRS
REGON: 365375160
KRS: 0000636815
NIP: 8943084919
Kapitał zakładowy: 25.000 PLN (opłacony w całości)
Rachunek bankowy (Idea Bank S.A.)
Nr: 58 1950 0001 2006 2598 2784 0002

DOJAZD

 

EMAIL