SKY TRONIC

Sky Tronic specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wdrożeniu na rynek nowych systemów stabilizacji i kontroli lotu dronów bazujących na logice rozmytej FLC (ang. Fuzzy Logic Controller), przystosowanych do stabilnego i autonomicznego lotu w trudnych warunkach pogodowych i terenowych. Sky Tronic jest spółką “spin-off”, zawiązaną przez pracowników naukowych i absolwentów Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Instytut Transferu Technologii, spółkę celową zarządzającą prawami własności intelektualnej i przemysłowej Politechniki Wrocławskiej.

Innowacyjny rozmyty system kontroli lotu, który posługuje się algorytmami sztucznej inteligencji, reaguje i steruje platformami latającymi w odpowiedzi na zmienne warunki w czasie wykonywania zadań, dedykowany jest bezzałogowym statkom powietrznym do zastosowań profesjonalnych np. misji poszukiwawczych, ratowniczych, transportowych, inspekcji budowlanych. Regulator rozmyty umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa i stabilności lotu w trudnych warunkach np silny wiatr i zmiana wagi  przenoszonych ładunków.

O NAS

ZMIENIAMY STANDARDY STEROWANIA LOTEM DRONÓW

O NAS

Sky Tronic to dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna, komercjalizująca systemy kontroli lotu dla bezzałogowych statków powietrznych.

OFERTA

Sky Tronic oferuje nowe technologie sterowania i stabilizacji lotu dla bezzałogowych statków powietrznych, do zastosowań specjalnych (misje rozpoznawczo-obserwacyjne, ratownicze, inspekcyjne).

PROJEKTY UE

Sky Tronic realizuje projekty UE, których głównym celem jest opracowanie bezzałogowych statków powietrznych wyposażonych w innowacyjną technologię sterowania lotem do monitowania placów budowy i obiektów budowlanych.

PARTNERZY

Sky Tronic współpracuje z uczelniami, jednostkami naukowymi i badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, instytucjami finansowymi oraz przedsiębiorstwami w zakresie komercjalizacji innowacyjnych technologii.

DRONY W SŁUŻBIE RATOWNICTWA

Firma oferuje innowacyjne systemy do planowania i koordynacji misji poszukiwawczo-ratowniczych

ZOBACZ WIĘCEJ

PROJEKTY UE

Spółka realizuje projekt bezzałogowego statku powietrznego do inwentaryzacji terenów budowlanych i audytów termowizyjnych wysokich budynków.

ZOBACZ WIĘCEJ

NAGRODY

ZESPÓŁ

Zespół Sky Tronic składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie konstruowania i eksploatacji platform bezzałogowych oraz zarządzania spółką i finansami.CZYTAJ WIĘCEJ

BOGUSŁAW SZLACHETKO

Dyrektor ds. Badań i Rozwoju

MICHAŁ LOWER

Dyrektor ds. Badań i Rozwoju

TADEUSZ GUDASZEWSKI

Prezes Zarządu

JUSTYNA GUDASZEWSKA

Członek Zarządu

PARTNERZY

Sky Tronic współpracuje z wieloma jednostkami naukowymi i badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, instytucjami finansowymi jak również przedsiębiorstwami zainteresowanymi wprowadzeniem innowacyjnych technologii.

CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

CZYTAJ WIĘCEJ

Sky Tronic zwycięzcą Startup Europe Awards w kategorii Internet of Things

Sky Tronic zwycięzcą Startup Europe Awards w kategorii Internet of Things

W dniu 15 listopada 2018 r. spółka Sky Tronic otrzymała dwa wyróżnienia z rąk komisarz Unii Europejskiej, Mariya Gabriel: Najlepszy Startup w kategorii Internet Rzeczy i Najlepsza Przedsiębiorczyni (Justyna Gudaszewska) w konkursie Startup Europe Awards podczas Startup Europe Summit w Sofii w Bułgarii. Dziękujemy Fundacji Finnova i Komisji Europejskiej za docenienie pracy nad komercjalizacją systemu sterowania i stabilizacji lotu dla dronów i promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet.

Spółka Sky Tronic na Targach Made in Wrocław 2018

Spółka Sky Tronic na Targach Made in Wrocław 2018

Spółka Sky Tronic zaprezentowała innowacyjny system sterowania i stabilizacji lotu dla bezzałogowych statków powietrznych podczas targów Made In Wrocław 2018 na stoisku Wrocławskiego Parku Technologicznego. Targi i konferencja biznesowa odbyły się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 17 października 2018 roku. Organizatorami wydarzenia przedstawiającego  innowacje i wynalazki wrocławskich startupów byli m.in.Urząd Miejski i Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Spółka Sky Tronic na Targach Lotnictwa Lekkiego Kielce 2018

Spółka Sky Tronic na Targach Lotnictwa Lekkiego Kielce 2018

Spółka Sky Tronic zaprezentowała inteligentny system sterowania lotu dla dronów i modelowania przestrzennego terenów budowlanych na stoisku i podczas prelekcji Bogusława Szlachetko i Michała Lowera w dniu 13 października 2018 r. podczas Targów Lotnictwa Lekkiego (Global Drone Conference) na terenie Targów Kielce. Głównym tematem konferencji organizowanej przez PLL LOT były “Bezpieczne technologie i prawo dla dronów”. Więcej o konferencji w Magazynie Pokładowym LOT – Kalejdoskop i stronie wydarzenia.  

KONTAKT

SIEDZIBA

Sky Tronic Sp. z o.o.
Wrocławski Park Technologiczny (WPT)
Budynek Beta
ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław
Tel: (+48) 693 354 580
www.skytronic.com.pl
biuro@skytronic.com.pl

DANE REJESTROWE

Sąd Rejonowy dla miasta Wrocławia,
VI Wydział Gospodarczy KRS
REGON: 365375160
KRS: 0000636815
NIP: 8943084919
Kapitał zakładowy: 251.000 PLN (opłacony w całości)
Rachunek bankowy (Idea Bank S.A.)
Nr: 58 1950 0001 2006 2598 2784 0002

DOJAZD

 

EMAIL