SKY TRONIC

Sky Tronic to firma technologiczna specjalizująca się w projektowaniu produkcji i wdrożeniu na rynek bezzałogowych statków powietrznych UAV (ang. Unmanned Aerial Vehicles) przystosowanych do stabilnego lotu w trudnych warunków pogodowych i terenowych w oparciu o własne technologie dotyczące systemów sterowania i kontroli lotu bazujących na logice rozmytej FLC (ang. Fuzzy Logic Controller).

Sky Tronic jest spółką typu “spin-off”, zawiązaną przez pracowników naukowych i absolwentów Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Instytut Transferu Technologii, spółkę celową zarządzającej prawami własności intelektualnej i przemysłowej Politechniki Wrocławskiej.

Regulator rozmyty, który podobnie jak człowiek posługuje się regułami/algorytmami bazując na doświadczeniu ekspertów z dziedziny pilotażu, reagując i sterując platformami latającymi w odpowiedzi na zmienne warunki w czasie wykonywania różnych zadań w celu zwiększenia bezpieczeństwo i stabilności lotu w trudnych warunkach atmosferycznych jak silny wiatr i przenoszenie ładunku, dedykowany jest dla producentów bezzałogowych statków powietrznych na świecie do zastosowań profesjonalnych.

Opracowane przez nas aparaty latające wyposażone w regulatory wnioskowania rozmytego kierować będziemy dla służb i organizacji odpowiedzialnych za ochronę i ratowanie życia tj. służb ratownictwa górskiego, wydziałów bezpieczeństwa publicznego np. policja, straż pożarna, straż graniczna, straż leśna, zarządcy zorganizowanych terenów narciarskich, tras narciarskich i górskich kolejek linowych.

Nasze bezzałogowe statki powietrzne będą stanowić element wsparcia i koordynacji akcji poszukiwawczo-ratowniczych, rozpoznania zagrożeń lawinowych, precyzyjnej lokalizacji i szybszego udzielenia pomocy osobom zaginionym, poszkodowanym w wypadkach i zasypanym przez lawiny śnieżne. Oczekujemy, że nasz bezzałogowy śmigłowiec ratowniczy umożliwi znaczne usprawnienie, skrócenie czasu i zmniejszenie kosztów prowadzenia akcji ratowniczych w górach w porównaniu do standardowych śmigłowców ratowniczych.

O NAS

TWORZYMY INNOWACJE TECHNOLOGICZNE DLA BRANŻY UAV

O NAS

Sky Tronic to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna typu “spin-off” działająca w branży lotniczej zawiązana przez absolwentów i pracowników Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

OFERTA

Sky Tronic oferuje wysokiej klasy bezzałogowe statki powietrzne, produkowane w oparciu o nowe technologie sterowania i stabilizacji lotu, do zastosowań specjalnych (misje rozpoznawczo-obserwacyjne, ratownicze, inspekcyjne, zagrożenia kryzysowego).

PROJEKTY UE

Sky Tronic zamierza realizować projekty UE, których głównym celem będzie opracowanie bezzałogowych śmigłowców wyposażonych w innowacyjną technologię sterowania lotem do wspierania służb ratownictwa górskiego i bezpieczeństwa publicznego oraz bezzałogowych statków powietrznych do monitowania budynków i postępu prac budowlanych.

PARTNERZY

Sky Tronic współpracuje z uczelniami, jednostkami naukowymi i badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, instytucjami finansowymi jak również przedsiębiorstwami zainteresowanymi dystrybucją i wprowadzeniem innowacyjnych technologii.

DRONY W SŁUŻBIE RATOWNICTWA

Firma oferuje innowacyjne systemy do planowania i koordynacji misji poszukiwawczo-ratowniczych

ZOBACZ WIĘCEJ

PROJEKTY UE

Spółka zamierza realizować projekt śmigłowca ratowniczego “Rescue UAV” do wspierania akcji poszukiwawczo-ratunkowych w górach, w tym podczas katastrof lawinowych oraz projekt bezzałogowego statku powietrznego do inwentaryzacji inwestycji budowlanych

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIAŁALNOŚĆ

ZESPÓŁ

Zespół Sky Tronic składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie konstruowania i eksploatacji platform bezzałogowych oraz zarządzania spółką i finansami.CZYTAJ WIĘCEJ

BOGUSŁAW SZLACHETKO

Dyrektor ds. Badań i Rozwoju

MICHAŁ LOWER

Dyrektor ds. Rozwoju Produktów

TADEUSZ GUDASZEWSKI

Prezes Zarządu

JUSTYNA GUDASZEWSKA

Członek Zarządu

PARTNERZY

Sky Tronic współpracuje z wieloma jednostkami naukowymi i badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, instytucjami finansowymi jak również przedsiębiorstwami zainteresowanymi wprowadzeniem innowacyjnych technologii.

CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

CZYTAJ WIĘCEJ

Justyna Gudaszewska, współzałożycielka Sky Tronic w plebiscycie 50 Śmiałych Kobiet 2017

Justyna Gudaszewska, współzałożycielka Sky Tronic w plebiscycie 50 Śmiałych Kobiet 2017

Miło nam poinformować, że Justyna Gudaszewska, współzałożycielka Sky Tronic została wyróżniona w plebiscycie gazety Wysokie Obcasy “50 Śmiałych Kobiet 2017 roku, które zmieniają świat” w kategorii Najlepszy Startup. Dziękujemy redakcji Wysokie Obcasy za docenienie pracy całego zespołu Sky Tronic nad dronami, które mogą ratować życie.

Sky Tronic na targach Made In Wrocław 2017 we Wrocławiu

Sky Tronic na targach Made In Wrocław 2017 we Wrocławiu

Spółka Sky Tronic zaprezentowała innowacyjny system sterowania i stabilizacji lotu dla bezzałogowych statków powietrznych podczas targów Made In Wrocław 2017 na stoisku Wrocławskiego Parku Technologicznego, które odbyły się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 14 grudnia 2017roku.

Sky Tronic na III Forum Przemysłowym 2017 w Karpaczu

Sky Tronic na III Forum Przemysłowym 2017 w Karpaczu

Sky Tronic wziął udział w III „Forum Przemysłowym”, które odbyło się w Centrum Konferencyjnym Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w dniach 8 -10 grudnia 2017 roku.  W ramach projektu „Startup Session”, podczas którego zaprezentowało się 18 najciekawszych startupów z Polski,  Sky Tronic przedstawił swoje osiągnięcia w zakresie rozwoju inteligentnego systemu sterowania i stabilizacji lotu dla dronów, bazującego na wnioskowaniu rozmytym FLC (Fuzzy Logic Controller).

KONTAKT

SIEDZIBA

Sky Tronic Sp. z o.o.
Wrocławski Park Technologiczny (WPT)
Inkubator Przedsiębiorczości i Technologii (IPiT)
ul. Fabryczna 16H
53-609 Wrocław
Tel: (+48) 795 407 401
www.skytronic.com.pl
biuro@skytronic.com.pl

DANE REJESTROWE

Sąd Rejonowy dla miasta Wrocławia,
VI Wydział Gospodarczy KRS
REGON: 365375160
KRS: 0000636815
NIP: 8943084919
Kapitał zakładowy: 25.000 PLN (opłacony w całości)
Rachunek bankowy (Idea Bank S.A.)
Nr: 58 1950 0001 2006 2598 2784 0002

DOJAZD

 

EMAIL