Sky Tronic na Spark Demo Day 2018

Sky Tronic na Spark Demo Day 2018

Sky Tronic wziął udział w Spark Demo Day w dniu 15 marca 2018r w Łódzkiej Strefie Ekonomicznej. Sky Tronic zaprezentował powstały w ramach akceleracji Startup Spark system mini-UAV z systemem radiowej transmisji danych służący do zbierania danych z terenów trudno dostępnych za pomocą sieci mesh. System jest odpowiedzią na wyzwanie ze strony Grupy Pietrucha, partnera ŁSSE w zakresie monitorowania obiektów inżynieryjnych i zczytywania danych z opasek monitorujących funkcje życiowe.

Sky Tronic i Budimex pracują nad autonomicznym dronem do inwentaryzacji terenów budowlanych

Sky Tronic i Budimex pracują nad autonomicznym dronem do inwentaryzacji terenów budowlanych

Innowacyjny projekt finansowany ze funduszy europejskich z programu „Szybka Ścieżka” dotyczy opracowania i wdrożenia inteligentnego systemu do analizy przestrzennej 3D obiektów inżynieryjnych przy pomocy wydajnej struktury drzew ósemkowych, który będzie odpowiedzią na zdiagnozowane w projekcie Budimex Innowacje potrzeby branży budowlanej.

Laureaci Startup Challenge – rok później – Sky Tronic

Laureaci Startup Challenge – rok później – Sky Tronic

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu “Laureaci Startup Challenge – rok później – Sky Tronic”.  Zwycięstwo w konkursie  Start-up Challenge w ramach European Start-up Days w Katowicach rok temu pomogło nam bardzo  rozwinąć nasz biznes m.in. nawiązać współpracę z producentem latających skuterów Hoverbike i dużym przedsiębiorstwem, Grupa Pietrucha w ramach akceleratora Startup Spark. Więcej pod linkiem: http://www.pulshr.pl/start-upy/drony-wspierane-przez-sztuczna-inteligencje-start-up-sky-tronic-wspolpracuje-z-duzym-biznesem,51401.html  

Sky Tronic polskim finalistą StartUp Europe Awards – wywiad

Sky Tronic polskim finalistą StartUp Europe Awards – wywiad

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z zespołem Sky Tronic na oficjalnym blogu StartUp Europe Awards na temat idei powstania spółki komercjalizującej bezzałogowe statki powietrzne dla służb bezpieczeństwa i ratowania życia, oparte o innowacyjną technologię sterowania i stabilizacji lotu w trudnych warunkach atmosferycznych oraz planach w związku z reprezentowaniem Polski podczas finału konkursu w Brukseli. Wywiad w języku angielskim.

Sky Tronic w łódzkim akceleratorze Startup Spark

Sky Tronic w łódzkim akceleratorze Startup Spark

Sky Tronic bierze udział w akceleracji w projekcie Startup Spark, który funkcjonuje przy Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. W ramach akceleratora, spółka Sky Tronic stworzy rozwiązanie, które jest odpowiedzią na wyzwania biznesowe stawiane przez duże przedsiębiorstwo – partnera startupu, inwestora Łódzkiej Strefy – jakim jest Grupa Pietrucha. W efekcie wykonany zostanie system Mini-UAV wraz z oprogramowaniem sterującym, który posłuży do monitorowania obiektów i wspierania akcji poszukiwawczo-ratowniczych.