Sky Tronic na III Forum Przemysłowym 2017 w Karpaczu

Sky Tronic na III Forum Przemysłowym 2017 w Karpaczu

Sky Tronic wziął udział w III „Forum Przemysłowym”, które odbyło się w Centrum Konferencyjnym Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w dniach 8 -10 grudnia 2017 roku.  W ramach projektu „Startup Session”, podczas którego zaprezentowało się 18 najciekawszych startupów z Polski,  Sky Tronic przedstawił swoje osiągnięcia w zakresie rozwoju inteligentnego systemu sterowania i stabilizacji lotu dla dronów, bazującego na wnioskowaniu rozmytym FLC (Fuzzy Logic Controller).

Podczas Forum Przemysłowego zaprezentowały się najciekawsze polskie startupy, a wsród nich firma z branży bezzałogowego lotnictwa- Sky Tronic.
Członek Zarządu Sky Tronic, Justyna Gudaszewska przedstawiła różne kierunki zastosowań nowego stabilizatora lotu FLC wśród krajowych i zagranicznych producentów bezzałogowych statków powietrznych przed liczną grupą gości, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, instytutów badawczych, ekspertami, naukowcami i dziennikarzami z kilkunastu krajów Europy.

Podczas Forum Przemysłowego mieliśmy możliwość do wielu potkań i rozmów z prezesami zarządów największych firm polskich i zagranicznych, wymiany doświadczeń z innowatorami i ekspertami nowych technologii oraz nawiązania wartościowych kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi – mówi Justyna Gudaszewska, współzałożyciel i członek Zarządu Sky Tronic.

Organizatorem III Forum Przemysłowego w Karpaczu jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Miastem Gospodarzem jest Karpacz, a Partnerem – Województwo Dolnośląskie. Partnerem strategicznymi jest KGHM.
Źródło: http://www.forum-ekonomiczne.pl/znakomita-okazja-polskie-startupy-na-forum-przemyslowym-w-karpaczu-ankieta/