Sky Tronic na targach DroneTech World Meeting 2017

Sky Tronic na targach DroneTech World Meeting 2017

Spółka Sky Tronic wzięła udział w międzynarodowych targach poświęconych bezzałogowym statkom powietrznym „DroneTech 2nd World Meeting 2017”, które odbyły się w Toruniu w dniach 5-6 października 2017 roku. Przedstawiciele firmy Sky Tronic, dr inż. Bogusław Szlachetko i dr inż. Michał Lower zaprezentowali stabilizator lotu FLC dla bezzałogowych statków powietrznych i możliwości jego zastosowania poszukującym technologii i współpracy producentom dronów z całego świata.

W targach wzięło udział kilkuset wystawców z całego świata, którzy zaprezentowali swoje najnowsze technologie i systemy bezzałogowe wykorzystywane w wielu branżach np. geologicznej, energetycznej, budownictwie, ochronie środowiska, precyzyjnym rolnictwie, transporcie oraz sytuacjach kryzysowych np. klęsk żywiołowych.

„Nasza technologia sterowania i stabilizacji lotu dla dronów oparta na logice rozmytej FLC (Fuzzy Logic Controller) ma szanse zrewolucjonizować branżę bezzałogowego lotnictwa i w związku z tym nadszedł czas na jej zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców. Targi Dronetech World Meeting 2017 w Toruniu są dla nas doskonałą okazją do spotkań, rozmów i nawiązania wartościowych kontaktów z przedstawicielami świata biznesu przemysłu” – mówi dr Michał Lower, współzałożyciel Sky Tronic.

Dronetech World Meeting 2017 to druga międzynarodowa konferencja i wystawa łącząca przedsiębiorców z wynalazcami i spółkami opracowującymi przełomowe technologie z dziedziny bezzałogowego lotnictwa. Dronetech World Meeting to nie tylko konferencja, targi handlowe ale także wyścigi dronów: DroneTech Race Cap oraz miejsce do wymiany myśli, poszukiwanie rozwiązań, zdobywanie wiedzy, inspiracji.