Sky Tronic zaprezentował się podczas In-Ference, Startup Growth And Scale – Funding Edition

Sky Tronic zaprezentował się podczas In-Ference, Startup Growth And Scale – Funding Edition

Reprezentanci Sky Tronic, Justyna Gudaszewska i Jacek Selwesiuk przedstawili system sterowania i stabilizacji lotu dla dronów na stoisku Demo Alley i spotkań z inwestorami podczas In-Ference, Startup Growth And Scale – Funding Edition – wydarzenia łączącego startupy z inwestorami w dniu 17 grudnia 2018 r. we Wrocławskim Parku Technologicznym. Sky Tronic została ponadto wybrana do zaprezentowania się przed profesjonalnym jury m.in. John Biggs, ekspertem TechCrunch z Nowego Yorku.

17 grudnia 2018 r. we Wrocławskim Parku Technologicznym (budynek Delta) odbyło się wydarzenie o nazwie „In-Ference, Startup Growth And Scale – Funding Edition”, będące połączeniem konferencji technologicznej i spotkań biznesowych m.in. z udziałem Johna Biggsa, przedsiębiorcy i autora serwisu TechCrunch.

Z jednej strony startupy, a wśród nich spółka Sky Tronic, mogły w czasie trwania imprezy przedstawić swoje swoje produkty na dedykowanym stoisku (Demo Alley) i wziąć udział w indywidualnych spotkaniach z przedstawicielami funduszy VC, aniołami biznesu, ekspertami z zakresu prawa, autoprezentacji, sztucznej inteligencji, pozyskiwania kapitału od funduszy venture capital i platform crowdfunding.

Ponadto spółka Sky Tronic jako jedna z ośmiu najbardziej obiecujących spółek high-tech zaprezentowała się w konkursie Pitch-ff with John Biggs, którego główną nagrodą był wyjazd na TechCrunch Disrupt w San Francisco.

Partnerami wydarzenia byli: Tech Saturdays i Zespół Startup Wrocław Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Szczegółową agendę można znaleźć na stronie wydarzenia: http://in-ference.com/ oraz pod linkiem: https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/edukacja-i-rozwoj/1271764-in-ference-startup-growth-and-scale-funding-edition