Zespół naukowy Sky Tronic wyróżniony w rankingu 50 Kreatywnych w Biznesie 2017

Zespół naukowy Sky Tronic wyróżniony w rankingu 50 Kreatywnych w Biznesie 2017

Miło nam poinformować, że zespół naukowy Sky Tronic i twórcy technologii stabilizacji lotu dronów: dr inż. Michał Lower i dr inż. Bogusław Szlachetko zostali wyróżnieni 12 miejscem w rankingu 50 najbardziej kreatywnych w biznesie prestiżowego magazynu Brief.pl. Wyróżnienie przyznane przez kapitułę konkursu złożoną z ekspertów nowej technologii zostały wręczone podczas uroczystej gali w dniu 27 czerwca 2018 r. w Multikino Złote Tarasy.

Za nami uroczysta gala 8 edycji Rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie, inicjatywy, która od 9 lat pomaga budować i promować segment innowacyjnego oraz kreatywnego biznesu w Polsce. Znamy już wszystkich nominowanych – laureatów tegorocznej edycji i zdradzamy, kto w tym roku zdobył tytuł „najbardziej kreatywnego w biznesie”.

Gala 8 edycji Rankingu odbyła się 27-go czerwca w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach. Wydarzenie było przeprowadzone wyjątkowo w nowej formule. Poprowadził je Grzegorz Kiszluk, redaktor naczelny magazynu Brief wraz z laureatami poprzednich edycji. Współprowadzącymi galę byli: Artur Racicki z SocialWiFi (laureat 2015), Stefan Batory – Booksy/ iTaxi (2016), Martyna Zastawna – WoshWosh (2017) i Anna Skórzyńska – Szumisie (2017).

Wraz z laureatami poprzednich edycji Rankingu na scenie pojawili się także Partnerzy wydarzenia i członkowie Kapituły: Agnieszka Szlaska (Dyrektor ds. Komunikacji i Promocji Clear Channel Poland), Mariusz Spisz (prezes Multikino Media), Artur Wiza (Wiceprezes Zarządu Asseco Poland S.A.), Andrzej Karasowski (Dyrektor Premium TV – TVN Media), Sebastian Hejnowski (członek Kapituły, CEO Leo Burnett Warsaw i CEO MSL Central and Eastern Europe), Paweł Patkowski (Dyrektor Marki i Komunikacji Marketingowej Orange Polska), Dorota Haller (Dyrektor ds. Marketingu, Komunikacji i Digitalu polskiego oddziału Huawei) i Małgorzata Wójcik (Dyrektor Personalna Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego LEK-AM) – osobiście gratulowali laureatom, wręczając dyplomy uznania.

Wybór finalnej 50-ki należał do Kapituły złożonej z ponad 30 specjalistów, przedsiębiorców, ludzi mediów i biznesu. Decyzja nie była łatwa ze względu na liczbę oraz wysoki poziom wszystkich zgłoszeń.
Podobnie jak w poprzednich edycjach, wśród tegorocznej 50-ki nominowanych znaleźli się kreatywni z najróżniejszych branż: firmy technologiczne, IT, biotechnologiczne, marketingowe, finansowe, działające w obszarze HR, związane z edukacją, ochroną zdrowia, designem, jak również inicjatywy społeczne. Na pierwszym miejscu rankingu znalazł się Michał Borkowski z Brainly – platformy social learningowej, która daje możliwość wymiany wiedzy i wspólnej nauki online.

Kapituła konkursu doceniła nieszablonowe podejście i kreatywność we wdrażaniu innowacyjnej technologii sterowania i stabilizacji lotu dronów z wykorzystaniem elementów sztucznej inteligencji wśród służb publicznych i ratowniczych, firm budowlanych i energetycznych, przyznając zespołowi naukowemu Sky Tronic i twórcom technologii: dr inż. Michałowi Lower i dr inż. Bogusławowi Szlachetko 12 miejsce w rankingu 50 najbardziej kreatywnym w biznesie. Dyplom dostępny jest pod linkiem.

 

Źródło: Pełna lista 8 edycji rankingu 50 najbardziej kreatywnych w biznesie dostępna jest pod linkiem: http://brief.pl/znamy-juz-50-najbardziej-kreatywnych-w-biznesie/