Sky Tronic w finale konkursu Start Jerusalem Competition 2017

Sky Tronic w finale konkursu Start Jerusalem Competition 2017

10 września 2017, podczas IX Kongresu Kobiet w Poznaniu rozstrzygnięto pierwszy etap konkursu Start Jerusalem Competition 2017, skierowany specjalnie do startupów założonych przez kobiety. Sky Tronic znalazł się w gronie trzech najlepszych startupów technologicznych współprowadzonych przez kobiety i awansował do finału konkursu, który odbędzie się 23 października o godz. 18 w siedzibie Mindspace w Warszawie. Nagrodą Główną jest 5-dniowa wizyta studyjna w Jerozolimie.

Roztrzygnięcie I etapu konkursu Start Jerusalem

Podczas IX Kongresu Kobiet, rozstrzygnięto pierwszy etap konkursu Start Jerusalem Competition. Wśród laureatów pierwszego etapu znaleźli się: Sky Tronic – firma technologiczna specjalizująca się w projektowaniu produkcji i wdrożeniu na rynek bezzałogowych statków powietrznych, Smart Technology Group – producent urządzeń działających w technologii dalekiego zasięgu oraz Yosh – internetowy butik z asortymentem dla kobiet. Konkurs organizowany jest przez Ambasadę Izraela w Polsce i jest podzielony na dwie części: pierwsza część jest skierowana specjalnie do startupów założonych przez kobiety, w drugiej części udział mogą brać wszystkie startupy.

Nagrodą Główną jest 5-dniowa wizyta studyjna w Jerozolimie – jednym z wiodących ekosystemów innowacji technologicznych na świecie. Partnerami projektu są Stowarzyszenie Kongres Kobiet, Wysokie Obcasy, wyborcza.pl i Mindspace.

Źródło: http://www.csm.org.pl/pl/kalendarz/3544-rozstrzygniecie-i-etapu-start-jerusalem-competition